بازرگانی حمیدطلایی پیشرو در ارائه با کیفیت ترین محصولات با استفاده از برترین مواد اولیه با کسب نشان های برتر استاندارد به ارائه سبدی با کیفیت و سالم از محصولات غذایی در سفره های هم میهنان عزیز می اندیشد و تمام تلاش این مجموعه سلامتی و ارتقا کیفیت ارائه محصولات غذایی می باشد . امید است با یاری حق تعالی این مهم تحقق گردد .

روند شروع به کار کارخانه با مساحت زمین ۴۰۰۰متر از سال ۱۳۸۱ شروع شد که بعد از دو سال ساخت شرکت به اتمام رسید و در سال ۱۳۸۳ عملیات تجهیز کارخانه صورت گرفت.

بازرگانی حمیدطلایی دارای سالن تولید ، آزمایشگاه ، سردخانه مرکز وقسمتهای اداری با مساحت ۱۲۵۰ متر می باشد.

بازرگانی حمیدطلایی در این سال ها مفتخر به دریافت استانداردهای ملی بین المللی ISO9001-2008 و ISO2200-2005 و نشان حلال بین المللی و HACCP (استاندارد ملی بین المللی مواد غذایی) گردیده است. محصولات تولیدی ما با نام های تجاری کره پاستوریزه و سفارشی کوهبان و همچنین کره گیاهی حمیدطلایی (کره سفره) علاوه بر توزیع در استان های همجوار در سایر نقاط کشور نیز عرضه می گردد.

در اين گروه بازرگانی خريد مواد اوليه از طريق واحد تداركات با نظارت آزمايشگاه كنترل كيفي صورت ميگيرد و همچنین در سال هایی که در این صنعت فعالیت می کند با استفاده از دانش روز دنیا و استفاده از تجربه حاصل شده در حوزه صنعت غذایی جهت تحویل محصولی باکیفیت، یک هدف را برای خود انتخاب کرده است .
محصولی با کیفیت ؛ لبخند مشتری